Nový 2-izb.byt so záhradkou

Cena: 124 900 €

Kraj: Bratislavský kraj

Okres: Senec

Obec: Chorvátsky Grob

Ulica: Ľanová

Kategória: Byty

Druh: 2 izbový byt

Podlahová plocha: 52 m2

Stav objektu: novostavba

Balkón: nie

Loggia: nie

Terasa: nie

Druh parkovania: vyhradené parkovanie

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Popis ponúkanej nehnuteľnosti

Spoločnosť CONTO real, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami už 22 rokov, Vám ponúka na predaj NOVOSTAVBU 2-izbového bytu s predzáhradkou v prímestskej časti Bratislavy – obci Chorvátsky Grob, miesta časť Čierna Voda, obytná zóna TRIANGEL.


Byt má celkovú rozlohu 52,3 m2, PLUS vonkajšia terasa s plochou 18,5 m2 PLUS predzáhradka 65 m2 a PLUS kôpka priamo v bytovom dome s výmerou 2 m2 a nachádza sa na prízemí 2-poschodového bytového domu, ktorý bol skolaudovaný v decembri 2015. K bytu prislúcha vonkajšie parkovacie státie plus sú vytvorené voľné parkovacie miesta pre navštevníkov.

Byt je v štandardnom stavebno-konštrukčnom prevedení modernej novostavby, pričom zohľadňuje potreby mladej rodiny a je zariadený v praktickom štýle: kuchynská linka zn. Dankuchen je vybavená zabudovanými spotrebičmi, a to: elektrická rúra zn.: Electrolux, sklokeramická varná doska zn.: Electrolux, mikrovlnná rúra zn.:Whirpool, digestor zn.:MAAN, chladnička s mrazničkou zn.:Electrolux. V kuchyni je dostatok priestoru aj na jedálenskú časť s veľkým stolom a stoličkami. Kúpelňa je s oknom, umývadlom 80cm s praktickou odkladacou skrinkou, vaňou a WC. V celom byte je elektrické podlahové kúrenie regulované samostatnými termostatmi v každej miestnosti.

Dispozícia bytu: vstupná predsieň, vpravo od predsiene sa nachádza spálňa rodičov, kúpelňa s WC. Vľavo od vstupu je obývačka spojená s kuchyňou a východom na terasu a do predzáhradky.

Orientácia bytu: SV (spálňa a kúpelňa) a JZ (kuchyňa s obývačkou a terasa s predzáhradkou).

Obytná zóna TRIANGEL je moderná, nedávno vybudovaná obytná štvrť, ktorá poskytuje vynikajúce bývanie nielen pre mladých. Dobrá dostupnosť do Bratislavy (po dobudovani triblavinského pripájača na dialnicu sa Čierna voda stane najlepšie dostupnou prímestskou časťou pri Bratislave.), blízkosť TESCA a nákupnej zóny MONAR, kde sa nachádza škôlka, drogéria, lekáreň, kaviareň..., ale dostupné sú aj voľnočasové aktivity: beh, bicykel, termálny prameň, vychádzky do prírody v rámci lokality i celého Chorvátskeho Grobu a miestnej časti Čierna Voda. V tesnej blízkosti sa nachádza prírodná rezervácia Šúr (Šúrsky les).


Kúpna cena bytu vrátane provízie pre realitnú kanceláriu je: 124 900,- Eur

Financovanie je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Služby realitnej kancelárie pri predaji tejto nehnuteľnosti: Kompletný právny servis zabezpečený dlhoročnou spoluprácou s Notárskym úradom

Katastrálne konanie

Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva k predmetnej nehnuteľnosti na katastri nehnuteľností a poplatky na Notárskom úrade

Hypotekárny špecialista, spolupráca s financujúcou bankou

Odovzdanie predmetnej nehnuteľnosti do užívania novému vlastníkovi a „odovzdávací protokol“

Kompletné poradenstvo

Prehliadky bytu a info: Ing. Iveta Valentová 0905 601 218

© COPYRIGHT CONTO real, s.r.o. – Všetly fotografie, texty, obrázky a dokumenty sú majetkom realitnej kancelárie CONTO real, s.r.o.